پیام نوروزی عضو محترم شورای اسلامی دهستان دهشال

ساخت وبلاگ
چکیده :       بسم الله الرحمن الرحیم نو بهار آمد و گل سرزده، چون عارض یار ای گل تازه، مبارک به تو این تازه... با عنوان : پیام نوروزی عضو محترم شورای اسلامی دهستان دهشال بخوانید :
 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نو بهار آمد و گل سرزده، چون عارض یار

ای گل تازه، مبارک به تو این تازه بهار

عید سعید نوروز و فرا رسیدن بهار و سال نو را به همه‌ ایرانیان علی الخصوص همه دهشالی ها در سراسر کشور و همچنین به همه‌ دهشالی هایی که در کشورهای دیگر، در سراسر جهان ساکن هستند و به ملتهای دیگری که نوروز را گرامی میدارند، تبریک عرض میکنم.

سال ۹۶ با تمام فراز و فرودهایش برای ملت شریف ایران گذشت. سالی که با حضور پر شور خود در دو انتخابات سرنوشت ساز موجب خلق حماسه ای بزرگ شدند. بدون شک مردم ایران با حسن اعتماد به برگزیدگانشان در مقام ریاست جمهور و اعضای شوراهای شهر و روستا  تکلیف شرعی و ملی خود را تمام و کمال به انجام رساندند وسکان هدایت مدیریت را به منتخبان خود سپردند.

و اما ؛ رفع معضلات و مشکلات محلی ، حمایت قاطع و اجرایی از فعالیت جوانان درغالب هیئات مذهبی و ورزشی ، ایجاد زمینه مساعد و آرام برای گفتگو و همفکری با مسئولین محلی ، شهرستانی و استانی درحوزه های متفاوت ورزشی و محیط زیست از جمله مهمترین رویکردهای سال گذشته اینجانب و دیگر همکاران بنده در شورای اسلامی روستای دهشال ، مطابق با وعده های انتخاباتی بوده است .

در سال پیش رو،  مسلماً با حمایت بیدریغ شما مردم  بزرگوار دهشال از اینجانب و مجموعه شورای اسلامی وهمچنین با بکار گیری تجارب ارزشمند این مدت ، بر آن خواهم بود تا آنجا که در توان داشته باشم با اجرای طرح های متنوع جدید و پیگیری طرح های نیمه تمام ادوار گذشته ، نام دهشال را همچون گذشته ، پر آوازه نمایم و در این راه ، دست یاری و همدلی تک تک شما عزیزان را در انجام این امر میطلبم.

امید که در سایه مهربانی ها و عشق ورزی ها بهم ، این امر محقق و سالی نکو ، همراه با بهروزی برای تک تک دهشالی ها رقم زده شود.

                            علی ابراهیم دوست

                           عضو شورای اسلامی دهستان دهشال

1397/1/1                            

...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : سه شنبه 2 مرداد 1397 ساعت: 12:39